FitQuest

Fitness Index

FitTest od firmy MIE je fitness měřicí přístroj, vyvinutý na základě bioinženýrských principů a validovaných technik sportovní vědy. Je navržen tak, aby zábavným způsobem testoval způsobilost a podporoval konkurenceschopnosti účastníků.

FitTest automaticky sleduje fitness úroveň zákazníků, a porovnává je s průměrnými hodnotami pro daný věk a pohlaví (FT Index).

Testování základních dovedností - Core Skills

Software pro speciální, moderní, dynamické a výkonové testy - tap test, balance test, jump test...

FitTest může být použit nejen v tělocvičnách a sportovních centrech, ale také při propagaci firemní marketingové kampaně. Adidas nainstaloval systém do svých značkových prodejen a připojil výsledky FitTestu k firemním webovým stránkám. Uživatelé získali jejich základní výsledky v obchodě, ale podrobná analýza je k dispozici pouze prostřednictvím webových stránek adidas. Proto, jako firemní marketingový nástroj, FitTest je bezkonkurenční.

Testování základních dovedností - Core Skills, pomocí FitTestu

Série testů, které měří základní dovednosti byly vyvinuty společností MIE Medical Research Ltd. Testy jsou založeny na pevně stanovených zásadách sportovní vědy a pokrývají širokou škálu sportovních aktivit. Je nepraktické používat všechny standardní testy základních dovedností v prostředí posilovny, tak MIE zvolila čtyři nejdůležitější testy pro získání 9 různých klíčových parametrů dovedností. Systém se skládá ze silové plošiny, velké dotykové obrazovky a zabudovaného PC a softwaru FitTest. Tato kombinace hardwaru a softwaru umožňuje uživateli provádět testy rychle a bezpečně, a přitom zároveň poskytuje uživatelský zážitek, který je zábavný a vzdělávací. Rovněž zajišťuje, že výsledky jsou přesné a spolehlivé, i když mohou být testy provedeny bez dozoru.

Printscreeny obrazovek společností, které FitTest používají - Royal Airforce, Adidas, Gatorade.