Izokinetika - Humac Norm

Humac Norm je nejnovější produkt od CSMI v oblasti izokinetiky. Nabízí jedinečné možnosti nastavení na minimálním prostoru. Norm nabízí ty nejlepší vlastnosti 30 letého vývoje.

Obsahuje nejmodernější software využívající sílu nejnovějších počítačových návrhů. Humac Norm opravdu nabízí flexibilitu kombinovanou s použitelností.

Humac Norm nabízí sedm základních měření a cvičení:

 • Pasivní režim
 • Isometrický režim
 • Isotonický režim
 • Isokinetický režim
 • Režim hry
 • Joint Position Sense (proprioceptive)
 • Kinesthetic Sense (proprioceptive)

HUMAC NORM Testovací a rehabilitační systém je přístroj, který splňuje testovací a cvičební potřeby současných lékařů a výzkumníků. Software HUMAC umožňuje snadné ovládání.

HUMAC NORM je vaše řešení pro měření a zlepšení lidského výkonu na klinice, ve školící místnosti, nebo ve výzkumné laboratoři. V jednom zařízení nabízí HUMAC NORM 22 pohybových vzorů izolovaných kloubů, čtyři režimy odporu (izokinetické, izotonické, izometrické a pasivní) a četné zprávy, které splňují měřící a cvičební potřeby současných lékařů a výzkumníků.

Měření

Pouze při testování můžete zjistit základní linie, stanovit cíle a sledovat změny. HUMAC NORM nabízí dvě základní řešení měření:

 • Izometrické Testování: pokud je dynamický pohyb znepokojující, izometrický test Vám dá odpověď. HUMAC NORM bezpečně postaví pacienta do všech úhlu v protokolu. Možnosti protokolu zahrnují úhly, držení, doby odpočinku, opakování a soubory.
 • Izokinetické Testování: pro stanovení maximální dynamické schopnosti během celého rozsahu pohybu je řešením izokinetické testování. HUMAC NORM nabízí koncentrické a excentrické testovací rezistence. Výsledné izokinetické křivky usnadňují určit oblasti bolesti nebo slabosti a nebo dokážou určit schopnosti.

Cvičení

Cvičení se provádí za úcelem zlepšení mobility, stability, síly, a kontroly. HUMAC NORM nabízí čtyři režimy odporu a četné zpětné vazby možností k dosažení těchto cílů:

 • Pasivní režim: rozvíjí mobilitu, kterou pacient vyžaduje z přímých vzorů pohybu ke komplexním PNF vzorům.
 • Izometrický režim: stabilizuje kloub pro provedení specifických úhlů silové přípravy.
 • Izokinetický režim: pokračuje v posilování pomocí osvědčených metod pro zvýšení návratu k fungování včetne koncentrického a excentrického zatížení a zpomalení přípravy.
 • Izotonický režim: kompletní návrat do funkční přípravy s pomocí našeho hromadného simulovaného izotonického režimu.

Software

Software HUMAC byl navržen s jediným cílem – aby umožnil uživateli jít od nastavení pacienta ke zpráve tak rychle, jak jen to je možné. Čas je omezené zboží v každém prostředí. To je důvod proč jsme zvolili styl Windows XP pro software HUMAC. To je okamžitě rozpoznatelné pro všechny uživatele, takže učení a práce v systému HUMAC NORM je pro uživatele hračka.

Intuitivní kroky

Chcete-li provést test nebo cvičení, jednoduše vyberte pacienta, vzor, protokol a jste připraveni začít relaci. Příště, když je pacient na HUMAC NORMu, proces je ješte rychlejší. Vyberte QuickTest nebo QuickEx nebo přejděte přímo z výběru pacienta k relaci. HUMAC automaticky použije test nebo cvicební protokol z poslední relace.

Přizpůsobte jej Vašim preferencím

HUMAC nastavení preferencí Vám dává flexibilitu v přizpůsobení softwaru pro Vaše specifické potřeby. Možnosti preference zahrnuje zpětnou vazbu, analýzu dat a vytváření zpráv.

Software nikdy nezastará

CSMi pokračuje v rozvoji softwaru HUMAC. My se vždy ujišťujeme, že software HUMAC je vždy zpětně kompatibilní se všemi Vašimi přístroji. Od nejstaršího CYBEX II po nejnovejší HUMAC NORM, Vaše investice nikdy nebude zastaralá.

Reporty (Zprávy) HUMAC

HUMAC nabízí řadu snadno čitelných a snadno interpretovatelných zpráv. Celostránkové zprávy jsou barevné a lze je tisknout, zobrazit nebo poslat mailem. Surová data se automaticky uloží pro export do Excelu nebo jiných formátu.

Mezi HUMAC možnosti zprávy patří:

 • Test
 • Křivka překrytí
 • Grafické shrnutí
 • Cviření
 • Příběh
 • Opakovatelnost
 • Pokrok
 • Skupina shrnutí
 • Multi-session
 • Normativní data

Výchozí schodky a rozložený pohled

Schodky jsou automaticky zvýrazněné, pokud překračují výchozí hodnotu. Individuální opakování hodnoty je možné po kliknutí na zoom při náhledu testu.

Preference přepsání

Předvolby přehledu HUMAC jako jsou průměrné vs. nejlepší zástupce; výchozí schodek hodnot; metrické vs. americké jednotky se uplatňují ke každé zprávě. Preference přepsání umožňuje měnit nastavení ihned před tiskem zprávy.

Normativní data - 20 000 testů silný

HUMAC obsahuje databázi 20 000 normálních kolenních a ramenních výsledku testu. To Vám umožní porovnat Vaše výsledky testu s jednou z největších izokinetických databází normativních dat na světě.

Možnosti

Modulová Konstrukce Trupu (TMC)

S TMC se HUMAC NORM dokonale hodí pro testování a rehabilitaci trupu v plně funkční stojící pozici. Motorizované stupátko zajišťuje přesné umístění pacienta. Nízkou setrvačností vstupní montáže a lehkého upevnení umožnuje pacientům začít rehabilitaci dříve.

Johnsonovo proti-smykové™ příslušenství

Johnsonovo proti-smykové dual pad příslušenství s nastavitelnou opěrou umožňuje lékaři nastavit správnou výši protisíly nezbytnou ke kontrole předního smyku během extenze kolena. Tím se zabrání nadměrnému důrazu na opravy, léčení, nebo chronicky laxní vazy.

Simulační balíček práce

Pracovní simulační balíček umožňuje lékařům, aby simulovali neomezené množství reálných i profesních vzorů. Přílohy obsahující sortiment klik a knoflíků, řídící zařízení, uchycení zařízení a zařízení tlačit/táhnout. Protože hřídel dynamometru HUMAC NORM umožňuje plné otácení o 360º, mužete si vychutnat větší rozsah možnosti uplatnění.

Uzavřený řetězec kinetic (CKC) příslušenství

CKC rozšiřuje HUMAC NORM z rotačního zařízení na lineární zařízení. K testování a cvičení pacientů v lineárním, uzavřeném řetězci vzoru použijte robustní CKC. CKC obsahuje přílohy k provedení jednoduchého a dvoustraného leg presu, a k bilaterálnímu stlačení hrudníku.

Barevné sladění

Standardní barvy HUMAC NORMu zahrnují bílý plastový kryt a černý rámeček s modrozeleným čalouněním. Pokud potřebujete, aby Vaše barvy byly jiné, zvolte si barvu krytu (bílá nebo černá), rám a čalounění, které odpovídají Vašemu zařízení. Můžeme vyšít Vaše logo na opěradlo sedadla. Požadavky na vlastní barvy a výšivky lehce zvýší konečnou cenu a termín dodání.